jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Blue
eu: Urdina
