jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Disable
hr: Onemogući

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blue
hr: Plava
