jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Disable
hu: Letiltás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Custom
hu: Egyéni

en: Range
hu: Tartomány

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Red
hu: Vörös

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Step
hu: Lépés

en: Min
hu: Legkisebb

en: Animate
hu: Lejátszó szétnyitása / összecsukása
