jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Disable
hy: Անջատել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Minimum
hy: Նվազագույն
