jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Disable
is: Afvirkja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Blue
is: Blár
