jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Default
nl: Standaard

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Custom
nl: Aangepast

en: Range
nl: Bereik

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Red
nl: Rood

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Max
nl: Maximaal

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Auto
nl: Automatisch

en: Step
nl: Stap

en: Min
nl: Minimaal

en: Animate
nl: Animeren
