jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Default
pl: Domyślny

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Custom
pl: Własne

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Range
pl: Zasięg

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Red
pl: Czerwony

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Max
pl: Maksimum

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Step
pl: Krok

en: Min
pl: Minimum
