jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Default
ro: Implicit

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Custom
ro: Personalizat

en: Maximum
ro: Maxim

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Red
ro: Roșu

en: Minimum
ro: Minim

en: Blue
ro: Albastru

en: Step
ro: Pas
