jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Disable
ar: تعطيل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Custom
ar: مخصص

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Blue
ar: أزرق
