jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Disable
cs: Vypnout

en: Default
cs: Výchozí

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Custom
cs: Vlastní

en: Range
cs: Rozsah

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý
