jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Disable
cy: Analluogi

en: Default
cy: Diofyn

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Custom
cy: Addasu

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Min
cy: Isafswm
