jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Blue
ka: ლური
