jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Default
mn: Анхны утга

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
