jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Disable
oc: Desactivar

en: Default
oc: Per defaut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Custom
oc: Personalizat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange
