jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Default
sk: Predvolené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Custom
sk: Vlastná

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Step
sk: Krok

en: Min
sk: Minimálne
