jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Default
sv: Förvald

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Custom
sv: Anpassad

en: Maximum
sv: Största

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Red
sv: Röd

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Orientation
sv: Orientering

en: Purple
sv: Lila

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Step
sv: Steg

en: Min
sv: minsta
