jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Disable
be: Выключыць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Maximum
be: Максімум

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Minimum
be: Мінімум
