jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Red
eo: Ruĝa

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua
