jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Blue
gu: વાદળી
