jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
