jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Blue
kk: Көк
