jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Blue
ku: شین
