jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Disable
lv: Atspējot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: Max
lv: Maks.

en: Minimum
lv: Minimums

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils
