jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Default
ps: تلواله

en: Vertical
ps: نېغ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
