jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Blue
te: నీలం
