jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Default
uk: Базово

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Custom
uk: Власний

en: Maximum
uk: Максимум

en: Range
uk: Діапазон

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Red
uk: Червоний

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Max
uk: Мах

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Auto
uk: Авто

en: Step
uk: Крок

en: Min
uk: Мін

en: Animate
uk: Анімація

en: Slider Length
uk: Довжина повзунка
