jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Default
az: Susmaya görə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Maximum
az: Maksimum

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Min
az: Minimum
