jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Max
ca: Màx

en: Minimum
ca: Mínim

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Step
ca: Increment

en: Min
ca: Mínim
