jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Disable
da: Deaktivér

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Custom
da: Tilpasset

en: Maximum
da: Maksimum

en: Range
da: Spænd

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Red
da: Rød

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Max
da: Maks

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Step
da: Trin
