jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Custom
fi: Oma

en: Maximum
fi: Suurin

en: Range
fi: Alue

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Purple
fi: Violetti

en: Minimum
fi: Pienin

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Step
fi: Askel
