jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
