jQuery UI Slider Field (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Disable
sr: Искључи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално
