jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: - None -
be: - Нічога -

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Region
be: Рэгіён

en: China
be: Кітай

en: Map
be: Мапа

en: revert
be: адкат

en: - None selected -
be: - Не выбрана -

en: Or
be: Або

en: clone
be: клянаваць

en: export
be: экспартаваць

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем
