jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: - None -
bg: - Не -

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Region
bg: Област на сайта

en: None.
bg: Нищо.

en: revert
bg: връщане

en: - None selected -
bg: - Няма избрани -
