jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: - None selected -
bo: -གང་ཡང་བདམས་མེད-

en: Or
bo: ཡང་ན

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ
