jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: - None -
cs: - Nic -

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: China
cs: Čína

en: Map
cs: Mapa

en: None.
cs: Žádný.

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: revert
cs: vrátit

en: - None selected -
cs: - Nevybráno -

en: Or
cs: Nebo

en: clone
cs: klonovat

en: manage fields
cs: správa polí

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Max height
cs: Maximální výška
