jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: - None -
el: - Κανένα -

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Region
el: Περιοχή

en: China
el: Κίνα

en: Map
el: Χάρτης

en: None.
el: Κανένα.

en: revert
el: επαναφορά

en: - None selected -
el: - Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο -

en: Or
el: Ή

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης
