jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Region
fr: Région

en: China
fr: Chine

en: Map
fr: Carte

en: None.
fr: Aucun.

en: Import failed.
fr: L'importation a échoué.

en: revert
fr: rétablir

en: - None selected -
fr: - Aucun -

en: Or
fr: Ou

en: clone
fr: cloner

en: export
fr: exporter

en: manage fields
fr: gérer les champs

en: Max width
fr: Largeur maximale

en: manage display
fr: gérer l'affichage

en: Max height
fr: Hauteur max
