jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: - None -
gl: - Ningún -

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Region
gl: Área

en: Map
gl: Mapa

en: None.
gl: Ningún.

en: revert
gl: volver

en: - None selected -
gl: - Ningún seleccionado -

en: Or
gl: Ou

en: clone
gl: clon

en: export
gl: exportar

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación
