jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: revert
jv: balékna

en: - None selected -
jv: - Ora ānā sing dipilih -

en: Or
jv: Utāwā

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan
