jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: China
ka: ჩინეთი

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება

en: - None selected -
ka: - არცერთი არ არის შერჩეული -

en: Or
ka: ან
