jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: - None -
lv: - Neviens -

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Region
lv: Reģions

en: China
lv: Ķīna

en: Map
lv: Karte

en: None.
lv: Neviens.

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: Or
lv: Vai

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu
