jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Region
ne: क्षेत्र
