jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: - None -
nn: - Ingen -

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: None.
nn: Ingen.

en: revert
nn: tilbakestill

en: Or
nn: Eller
