jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: None.
oc: Pas cap.

en: Import failed.
oc: L'importacion a fracassat.

en: revert
oc: restablir

en: - None selected -
oc: - Pas cap -

en: Or
oc: Ou

en: clone
oc: clonar

en: export
oc: exportar

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
oc: L'importacion de %label %entity a fracassate, un %entity amb lo meteissa nom sistèma existís ja. Verificatz l'opcion d'écrasement pel remplaçar.
