jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
