jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: - None -
pl: - Brak -

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: China
pl: Chiny

en: Map
pl: Mapa

en: None.
pl: Brak.

en: Import failed.
pl: Import zakończony niepowodzeniem.

en: revert
pl: przywróć

en: - None selected -
pl: - Nie wybrano -

en: Or
pl: Lub

en: clone
pl: duplikuj

en: export
pl: eksportuj

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: The human-readable name of this map.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tej mapy.
