jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: China
sk: Čína

en: Map
sk: Mapa

en: None.
sk: Žiadne.

en: revert
sk: vrátiť

en: - None selected -
sk: - Žiadne vybrané -

en: Or
sk: Alebo

en: clone
sk: klonovať

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie
