jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Region
sl: Regija

en: China
sl: Kitajska

en: None.
sl: Brez.

en: revert
sl: povrni

en: - None selected -
sl: - Ni izbrana -

en: Or
sl: Ali
