jsMap (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: edit
sq: ndrysho

en: Region
sq: Sektori

en: None.
sq: Asnjë.

en: revert
sq: rikthe

en: Or
sq: ose

en: export
sq: eksporto
